Povodom dvije decenije od obnove crnogorske nezavisnosti, Savez udruženja boraca NOR-a i antifašista u srijedu, 20. maja u 13 sati, u multimedijalnoj sali KIC „Budo Tomović” u Podgorici organizuje tribinu „Oj svijetla majska zoro”.
O značajnom datumu novije crnogorske istorije govoriće: Dragutin Dakić, general major, prof. dr Vasko Kostić, ekonomski analitičar, Milorad Šćepanović, diplomata, dr Slavko Burzanović, istoričar, Stevan Radunović potpredsjednik i Dragan Mitov Đurović, generalni sekretar SUBNORA Crne Gore.
SAVEZ UDRUŽENJA BORACA NOR-a I ANTIFAŠISTA CRNE GORE

